راهنمای سامانه پیامک

خیال تان آسوده خواهد بود!

شما می توانید از طریق این لینک، امکانات فوق العاده پنل کاربری سامانه پیامک سارینا تکست را مشاهده نمایید.


سامانه پیامک سارینا تکست از طریق آدرس SMS.SarinaText.IR در دسترس می باشد.

شما می توانید با نام کاربری و رمز عبور demo امکانات سامانه را مشاهده فرمایید.

نحوه ثبت نام پنل کاربری در سامانه پیامک سارینا تکست

در کمتر از 5 دقیقه، مالک یک پنل کاربری پیامک شوید.

 • ثبت نام آنلاین

  از طریق این لینک، با ورود مشخصات خود و به راحتی در سامانه پیامک سارینا تکست ثبت نام نمایید.

 • ورود به سامانه

  شما می توانید از طریق آدرس SMS.SarinaText.IR، به سامانه پیامک سارینا تکست وارد شده و مشخصات خود، شامل شماره تلفن همراه را با پیامکی که برای تان ارسال می شود تایید نمایید.

 • پرداخت هزینه پنل

  پس از ثبت نام، اعتبار حساب کاربری شما به میزان قیمت پنل ثبت نامی منفی خواهد بود.

  شما می توانید در سامانه پیامک سارینا تکست از طریق بخش “عملیات حساب > خرید پنل“، اقدام به پرداخت هزینه پنل به صورت آنلاین با استفاده از درگاه بانک ملت (قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم (خرید اینترنتی) کارت بانکی) نمایید تا اعتبار پنل شما به صورت آنی از منفی به صفر تغییر پیدا کند. پس از پرداخت هزینه پنل، گزینه “شارژ حساب” در منوی اصلی و همچنین بخش “عملیات حساب” برای شما فعال می گردد و می توانید به صورت آنلاین، اقدام به شارژ حساب و خرید اعتبار پیامک نمایید.

  همچنین در جهت رفاه هر چه بیشتر شما عزیزان، امکان پرداخت هزینه پنل به صورت “واریز به حساب” یا “کارت به کارت” نیز وجود دارد، لطفاً برای اطلاع از شماره حساب ها و شماره کارت های بانکی سارینا تکست، به صفحه “اطلاعات تماس و حساب” مراجعه فرمایید؛ شایان ذکر است در صورت پرداخت به صورت “واریز به حساب” یا “کارت به کارت”، لازم است پس از پرداخت، از طریق بخش “تماس با ما” اطلاع دهید تا اعتبار پنل شما به صورت دستی از منفی به صفر تغییر پیدا کند. (پیشنهاد ما در جهت تسریع و فعال سازی آنی، پرداخت آنلاین می باشد)

 • ارسال اسکن کارت ملی

  برای فعال سازی ارسال پیامک، شما باید اسکن کارت ملی خود را در سامانه پیامک از طریق بخش “پشتیبانی > ارسال مدارک” ارسال نمایید.

  شایان ذکر است بررسی و تایید مدرک هویتی، در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

 • سفارش خط اختصاصی پیامک

  در سامانه پیامک سارینا تکست، هر کاربر می تواند 1 خط اختصاصی ارسال و دریافت پیامک با شماره رند و دلخواه از اپراتور 5000 به صورت 14 رقمی، در بخش “عملیات حساب > خرید شماره“، ثبت سفارش نماید تا در اسرع وقت، خط مورد نظر برای وی فعال گردد.

از شما دعوت می کنیم همین حالا به صورت آنلاین در سامانه پیامک سارینا تکست ثبت نام نموده و از امکانات فوق العاده آن لذت ببرید!

ویدئو های آموزشی سامانه پیامک سارینا تکست

دانلود ویدئوهای آموزشی سامانه پیامک سارینا تکست

استفاده از سامانه پیامک سارینا تکست، بسیار آسان و لذت بخش می باشد، با این وجود، ویدئوهای آموزشی برای رفاه شما در نظر گرفته شده است.

این فایل ها بر اساس آخرین متد آموزش تصویری طراحی و اجرا شده و با زبان ساده و قابل فهم در کوتاه ترین زمان ممکن، امکانات سامانه را به طور کامل به شما معرفی می کند.

شایان ذکر است، از طریق سامانه پیامک سارینا تکست نیز به ویدئوهای آموزشی دسترسی خواهید داشت.

فایل PDF راهنمای جامع سامانه پیامک سارینا تکست

راهنما و آموزش سامانه پیامک سارینا تکست

ارائه راهنمایی های لازم در خصوص امکانات و شیوه کارکرد سامانه بعد از تحویل پنل پیامک، از مهم ترین وظایف ارائه دهندگان خدمات پیامک در قبال مشتریان می باشد که متاسفانه در بسیاری از موارد به آن بی توجهی می شود.

سارینا تکست علاوه بر پشتیبانی 24 ساعته از قسمت تیکتینگ، فایل PDF راهنمای جامع سامانه پیامک را نیز آماده سازی نموده که می توانید در این قسمت دانلود نمایید.