نمایندگی سامانه پیامک

!سود امروز، بیشتر از دیروز...! تجارت خود را آغاز کنید

برخی از امکانات و ویژگی های دریافت نمایندگی سامانه پیامک سارینا تکست

sms-re

سامانه پیامک سارینا تکست از طریق آدرس SMS.SarinaText.IR در دسترس می باشد.

شما می توانید با نام کاربری و رمز عبور demo امکانات سامانه را مشاهده فرمایید.

دریافت نمایندگی سامانه پیامک

نمایندگی سامانه پیامک با قیمت استثنائی، پرداخت تنها یک بار، با مالکیت دائمی


پایین ترین تعرفه خطوط اختصاصی + پایین ترین تعرفه ارسال پیامک


بهترین شرایط دریافت نمایندگی سامانه پیامک در سراسر کشور


قابلیت ارسال پیامک با تمامی اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 5000، خط ثابت، و BTS در سامانه فراهم می باشد.

 9 % مالیات بر ارزش افزوده در زمان شارژ حساب کسر می گردد.

شایان ذکر است، بازگشت اعتبار پیامک های نرسیده (بلک لیست) در تمامی اپراتورها فعال می باشد.

نمایندگی سامانه پیامک

700.000 تومان

با 50 % تخفیف: فقط 350 هزار تومان

ارائه پنل کاربری: نامحدود و رایگان

ارائه پنل نمایندگی: نامحدود و رایگان

دامنه، نام و لوگو اختصاصی (کسب و کار کاملاً مستقل)

خطوط اختصاصی هدیه: بی نهایت! (به تعداد کاربران شما!)

هر پیامک (اپراتور 50001): 89 ریال

مشاوره و پشتیبانی: 7 روز هفته، 24 ساعته

اعتبار دائمی (بدون پرداخت هزینه تمدید سالانه)

تعرفه ارسال پیامک

 •  تعرفه ارسال پیامک در جداول ذیل بر اساس ریال درج شده است.
 •  9 % مالیات بر ارزش افزوده در زمان شارژ حساب کسر می گردد.
 • شایان ذکر است، بازگشت اعتبار پیامک های نرسیده (بلک لیست) در تمامی اپراتورها فعال می باشد.

تعرفه ارسال پیامک برای پنل نمایندگی

نوع پیام 1000 2000 3000 50001-50009
همراه اول
50001-50009
ایرانسل
50002-50005
همراه اول
50002-50005
ایرانسل
50004 خط ثابت BTS ایمیل پیام صوتی
فارسی 126 126 126 89.25 121 105 142 105 115.5 126 11 15.75
لاتین 252 252 252 178.5 241 210 284 210 231 252 10.5 31.5

توجیه اقتصادی دریافت نمایندگی سامانه پیامک

در این طرح کسب و کار، یک نماینده قادر به ارائه پنل های کاربری و نمایندگی پیامک با نام و برند شرکت خود می گردد و قادر است به صورت نامحدود سامانه ارسال و دریافت و مدیریت پیامک ایجاد و به فروش برساند، نکته قابل توجه این است که ما بابت فروش نمایندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و این امر باعث جذابیت این ایده و استقبال باور نکردنی آن شده، این بدین معنی است که نماینده فقط یک بار هزینه دریافت نمایندگی را پرداخت می کند و می تواند به تعداد نامحدود پنل های کاربری و نمایندگی پیامک متفاوت ایجاد و به فروش برساند، علاوه براین، نمایندگان می توانند از ارسال پیامک های تمامی کاربران خود نیز سود حاصل نماید. در این طرح، نماینده نیاز به هیچ هزینه جانبی ندارد، از آنجایی که این سامانه بر روی یک سرور قرار می گیرد، هزینه نگهداری  به روز رسانی، پشتیبانی و … متمرکز شده و توسط اپراتور ارائه دهنده طرح تامین می گردد. نماینده نیاز به هیچ مهارت خاصی نداشته و تنها با آشنایی با کامپیوتر و اینترنت و دریافت آموزش های لازم از طریق واحد آموزش شرکت قادر خواهد بود به خوبی با سامانه پیامک کار نماید.
مثال عملی: به عنوان مثال، یک نماینده با هزینه 400 هزار تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ شود، این نماینده با فروش متوسط ۱۰ پنل کاربری پیامک در ماه، درآمد ماهیانه در حدود ۱ میلیون تومان خواهد داشت؛ علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه ۵۰۰۰۰ پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک ۲ تومان سود نماید روزانه ۱۰۰ هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه ۳ میلیون تومان خواهد بود، واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز می گردد، به شکلی که با ارسال ۲۰۰۰۰۰ پیامک در روز نماینده بالغ بر ۴۰۰ هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از ۱۲ میلیون تومان برآورد می گردد.
همچنین نمایندگان گرامی می توانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط ۵ خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط ۱۰ هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر ۵۰ هزار تومان خواهد داشت (معمولاَ خطوط ۱۴ رقمی سودی به طور متوسط در حدود ۵ هزار تومان و خطوط ۸ رقمی بیش از ۵۰ هزار تومان سود دارند).

نکته قابل توجه اینجاست که نماینده می تواند خود نیز نماینده زیر مجموعه داشته باشد و به همین ترتیب از سود حاصله از فروش خط اختصاصی و پیامک های نماینده نیز سود ببرد.

بنابراین، شما می توانید با کمترین سرمایه اولیه و با کمی بازاریابی در ابتدای کار، به سود و درآمدی پایدار، همیشگی و روز افزون دست یابید!

نحوه دریافت نمایندگی سامانه پیامک سارینا تکست

در کمتر از 5 دقیقه، نمایندگی سامانه پیامک را دریافت نمایید.

 • ثبت نام آنلاین

  از طریق این لینک، با ورود مشخصات خود و به راحتی در سامانه پیامک سارینا آنلاین ثبت نام نمایید.

  نکته مهم: در هنگام ثبت نام آنلاین، سطح دسترسی را “نمایندگی” انتخاب نمایید.

 • ورود به سامانه

  شما می توانید موقتاً از طریق آدرس SMS.SarinaText.IR، به سامانه پیامک سارینا تکست وارد شده و مشخصات خود، شامل شماره تلفن همراه را با پیامکی که برای تان ارسال می شود تایید نمایید.

  نکته مهم: پس از تایید مشخصات و ثبت دامین اختصاصی از طریق پنل، لازم است که شما (و همچنین کاربران شما) از طریق “دامنه اختصاصی” (با نام و برند اختصاصی) متعلق به شما، به سامانه پیامک وارد شوید.

 • پرداخت هزینه پنل

  پس از ثبت نام، اعتبار حساب کاربری شما به میزان قیمت پنل ثبت نامی منفی خواهد بود.

  شما می توانید در سامانه پیامک سارینا تکست از طریق بخش “عملیات حساب > خرید پنل“، اقدام به پرداخت هزینه پنل به صورت آنلاین با استفاده از درگاه بانک ملت (قابل پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب با داشتن رمز دوم (خرید اینترنتی) کارت بانکی) نمایید تا اعتبار پنل شما به صورت آنی از منفی به صفر تغییر پیدا کند. پس از پرداخت هزینه پنل، گزینه “شارژ حساب” در منوی اصلی و همچنین بخش “عملیات حساب” برای شما فعال می گردد و می توانید به صورت آنلاین، اقدام به شارژ حساب و خرید اعتبار پیامک نمایید.

  همچنین در جهت رفاه هر چه بیشتر شما عزیزان، امکان پرداخت هزینه پنل به صورت “واریز به حساب” یا “کارت به کارت” نیز وجود دارد، لطفاً برای اطلاع از شماره حساب ها و شماره کارت های بانکی سارینا تکست، به صفحه “اطلاعات تماس و حساب” مراجعه فرمایید؛ شایان ذکر است در صورت پرداخت به صورت “واریز به حساب” یا “کارت به کارت”، لازم است پس از پرداخت، از طریق بخش “تماس با ما” اطلاع دهید تا اعتبار پنل شما به صورت دستی از منفی به صفر تغییر پیدا کند. (پیشنهاد ما در جهت تسریع و فعال سازی آنی، پرداخت آنلاین می باشد)

 • ارسال اسکن کارت ملی

  برای فعال سازی ارسال پیامک، شما باید اسکن کارت ملی خود را در سامانه پیامک از طریق بخش “پشتیبانی > ارسال مدارک” ارسال نمایید.

  شایان ذکر است بررسی و تایید مدرک هویتی، در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

 • سفارش خط اختصاصی پیامک

  در سامانه پیامک سارینا تکست، هر کاربر می تواند 1 خط اختصاصی ارسال و دریافت پیامک با شماره رند و دلخواه از اپراتور 5000 به صورت 14 رقمی، در بخش “عملیات حساب > خرید شماره“، ثبت سفارش نماید تا در اسرع وقت، خط مورد نظر برای وی فعال گردد.

  * نمایندگان محترم سارینا تکست می توانند با درج تعرفه صفر (ویژه خطوط 14 رقمی اپراتور 5000)  برای کاربران و نمایندگان خود، این امکان و فرصت ویژه را برای آنها نیز فراهم آورند.

از شما دعوت می کنیم جهت شروع تجارت خود و کسب درآمد و سود سرشار، همین حالا به صورت آنلاین اقدام به ثبت نام جهت دریافت نمایندگی سامانه پیامک نموده و از امکانات فوق العاده آن لذت ببرید!

نمایندگی سامانه پیامک